Prøv gratis
Meny
Hjem→Serier→Eddi Stubb

Frode Eie Larsen

Eddi Stubb

Lest av: Leo Lunde, Geirr Johnson, Jan Martin Johnsen
Antall bøker: 13
Forlag: eBokNorden AS, Cappelen Damm AS
Språk: Bokmål
SkjønnlitteraturKrim og spenningKrim: politi
Så ble det kaldt
Frode Eie LarsenSå ble det kaldtDel 7 i serienLest av: Jan Martin Johnsen399 kr
Slå på ring
Frode Eie LarsenSlå på ringDel 6 i serienLest av: Leo Lunde249 kr
Slå på ring
Frode Eie LarsenSlå på ringDel 6 i serienLest av: Jan Martin Johnsen399 kr
På overflaten flyter vannliljene
Frode Eie LarsenPå overflaten flyter vannliljeneDel 5 i serienLest av: Geirr Johnson249 kr
På overflaten flyter vannliljene
Frode Eie LarsenPå overflaten flyter vannliljeneDel 5 i serienLest av: Jan Martin Johnsen399 kr
Englefjær
Frode Eie LarsenEnglefjærDel 4 i serienLest av: Geirr Johnson249 kr
Englefjær
Frode Eie LarsenEnglefjærDel 4 i serienLest av: Jan Martin Johnsen399 kr
Du skal lide
Frode Eie LarsenDu skal lideDel 3 i serienLest av: 199 kr
Du skal lide
Frode Eie LarsenDu skal lideDel 3 i serienLest av: Jan Martin Johnsen399 kr
Jordtårer
Frode Eie LarsenJordtårerDel 2 i serienLest av: Geirr Johnson249 kr
Jordtårer
Frode Eie LarsenJordtårerDel 2 i serienLest av: Jan Martin Johnsen399 kr
Hemmeligheten
Frode Eie LarsenHemmelighetenDel 1 i serienLest av: Geirr Johnson249 kr

Mer av Frode Eie Larsen

Tidsfikserne og vikingene
Frode Eie LarsenTidsfikserne og vikingeneDel 3 i serienLest av: Jon Arne Arnseth
Tidsfikserne og barns rettigheter
Frode Eie LarsenTidsfikserne og barns rettigheterDel 4 i serienLest av: Jon Arne Arnseth
Tidsfikserne og julefeiringen
Frode Eie LarsenTidsfikserne og julefeiringenLest av: Jon Arne Arnseth
Nordlys
Dag Otto Lauritzen, Frode Eie LarsenNordlysDel 7 i serienLest av: Benedikte Kruse
Stjerneskudd
Dag Otto Lauritzen, Frode Eie LarsenStjerneskuddDel 6 i serienLest av: Benedikte Kruse
Jordskjelv
Dag Otto Lauritzen, Frode Eie LarsenJordskjelvDel 5 i serienLest av: Benedikte Kruse
Tidsfikserne og grunnloven
Frode Eie LarsenTidsfikserne og grunnlovenDel 1 i serienLest av: Jon Arne Arnseth
Tidsfikserne og månelandingen
Frode Eie LarsenTidsfikserne og månelandingenDel 2 i serienLest av: Jon Arne Arnseth
Hetebølge
Dag Otto Lauritzen, Frode Eie LarsenHetebølgeDel 4 i serienLest av: Benedikte Kruse
Tidevann
Dag Otto Lauritzen, Frode Eie LarsenTidevannDel 3 i serienLest av: Benedikte Kruse
Fullmåne
Dag Otto Lauritzen, Frode Eie LarsenFullmåneDel 2 i serienLest av: Benedikte Kruse
Tåkedis
Dag Otto Lauritzen, Frode Eie LarsenTåkedisDel 1 i serienLest av: Benedikte Kruse
I fyr og flamme
Frode Eie LarsenI fyr og flammeDel 1 i serienLest av: Dennis Storhøi249 kr
Den store pølsefesten
Frode Eie LarsenDen store pølsefestenDel 2 i serienLest av: Dennis Storhøi249 kr
Dødsgrøss
Birgitte Wærstad, Monika Steinholm + 9DødsgrøssLest av: Preben Olram199 kr
Frostrøyk
Frode Eie LarsenFrostrøykLest av: Jan Martin Johnsen399 kr
Se alle
Toppen
Min konto
Link to /min-konto
Hjelp
Ofte stilte spørsmål
Om Fabel
Vilkår

Kontakt oss:

Link to mailto:kontakt@fabel.no
E-post
PersonvernInformasjonskapsler
Link to https://www.facebook.com/fabel.lydbok
Link to https://www.instagram.com/fabel.no/
Link to https://www.tiktok.com/@fabel.no
Last ned Fabel-appen i App Store
Last ned appen i Google play